TARİHÇE

1985 yılında Ankara’da orman ürünleri alanında faaliyet göstermeye başlayan Burano Mobilya, 1990 yılında kurumsal bir marka olma ve sahip olduğu deneyimi mobilya sektörüne aktarma hedefleri doğrultusunda inşaat ve taahhüt sektörüne adım atmıştır.
Polatlı’da yer alan 10.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında, inşaat sektörüne özel ahşap lambri, rabıta, kapı, mutfak, vestiyer, banyo dolapları ve pencere doğramaları üretimine başlamıştır.
Bu kapsamda yaklaşık 35 yıldır Türkiye’nin seçilmiş ve kaliteli projelerini yüksek standart ürünlerle buluşturan Burano Mobilya, müşterilerine inovatif seçenekler sunarak inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmektedir.
İnşaat sektörünün yanı sıra perakende üretiminde de mutlak müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Burano Mobilya, kurumsal ve bireysel tüm müşterileri için kalite ve hizmette mükemmeliyetçilik anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYON

İlke ve değerlerinin izinde sürekli gelişim göstermek ve inovatif yaklaşımlarla mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak; kalite ve hizmette mükemmelliği ve yeniliği standardize ederek, bir dönemin değil her dönemin mobilya markası olabilmek.

VİZYON

Burano Mobilya, kurulduğu günden bugüne sağlamış olduğu güven ve kaliteyi her geçen gün artırarak, Türkiye mobilya sektörünün öncü firmalarından biri olmak ve dünyanın önemli mobilya markaları arasında yer alabilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

1990’dan günümüze, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bunun için teknolojiyi ve sektörümüzü sürekli takip ediyoruz. Dinamik yapımızı koruyup, bizimle çalışan herkese tercihlerinde yanılmadıklarını gösteriyoruz…

KONUT

Yaşam ve oturma alanlarınızı yaratıcı fikirlerimiz ve tecrübelerimizle sizin için daha şık ve kullanışlı hale getiriyor, sevdiklerinizle huzur ve güven içinde yaşayacağınız, size özel tasarlanmış mekanlar oluşturuyoruz.

OTEL

Otel: Konfor ve huzurun ön planda olduğu, misafirleriniz için şık ve zarif tasarımlarla onları ayrıcalıklı hissettiren, arkalarında unutulmaz hislerle ayrılacakları mekanlar tasarlıyoruz.

OFİS

Projeleri çok yönlü olarak ele alıyor, estetik ve ferah ofisler tasarlarken, işlevsellik kavramının ötesinde kullanılabilirlik düzeyi yüksek, verimliliği ve motivasyonu arttıran mekanlarla çalışma hayatına ritim katıyoruz.

SHOWROOM

Marka kimliği ile uyumlu, müşteri psikolojisini yönetmeye yardımcı, satış stratejilerini de destekleyen, modern ve ilgi çekici showroom tasarımları sunuyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN